Sofie Snow Garden *CZ

alias Mrňka

* 17.4.2017

zbarvení (color): /fs/ černě želvovinová se stříbrem  (black tortie with silver) *

Mrňka přibyla do naší rodiny v létě 2017. Ač původním jménem Sofie, její drobná postavička, specifické zvuky a výraz diblíka daly vzniknout přezdívce Mrňka :) . Dnes už je z ní dáma a po drobnosti ani památky, ale vtipný kukuč jí stále zůstal a přezdívka Mrňka s ním.

Duší je to citlivá kočička, která má ráda společnost a je vděčná za každé pohlazení. Velmi ráda si povídá, a to jak s námi, tak i sama se sebou svým typickým "mrněním". Je aktivní, ráda si hraje a zábavu si dokáže i sama vymyslet, třeba tím, že z misky vyloví granulky a packou je honí po celé místnosti, schovává je a opětovně nalézá. Ze všech našich kočiček ji považujeme za nejchytřejší, protože si dokázala zatím poradit se všemi hlavolamy, které jsme jim připravili a to jako první ze všech.

Vysoká inteligence a citlivá duše však s sebou nese i negativa, Mrňka je trochu žárlivější a také citlivější na změny, trvá jí trochu déle, než si zvykne. Ale zatím si zvykla na vše a je spokojená. A pokud se jí něco nelíbí, svým "mrněním" to dá ihned najevo.

Edit: 3.3.2019 se Mrněnka stala hrdou maminkou vrhu B :)

Edit: 12.9.2019 se Mrněnka stala hrdou maminkou vrhu E :)

Edit: 17.1.2020 Mrněnka podstoupí kastraci a bude si užívat klidu :)

Mrněnka byla vykastrována a přidala se tak k našemu Baghimu. Kastraci zvládla bez větších problémů. Překvapivě rychle se ale změnila - je ještě mazlivější, ale také nenažranější, najednou je z ní doslova piraňa :D


* Mrňka dostala svoji občanku s neúplným označením barvy (bez stříbra).