Koťata / Kittens

Naše kočky jsou rovnocennými členy naší rodiny a to samé platí i pro koťátka. Velmi nám záleží na tom, do jaké domácnosti půjdou, jejich budoucí majitele si budeme pečlivě vybírat.

Od zájemců očekáváme alespoň základní znalosti o chovu koček, péči o ně a vše, co s tím souvisí. Koťátka budou odcházet do nových domovů nejdříve ve věku 12 týdnů, budou dvakrát očkovaná, třikrát odčervená, čipovaná a s europasem. Odcházet budou s malou výbavičkou, rodokmenem, samozřejmostí je kupní smlouva a celoživotní chovatelský servis. 

Koťátka nejsou kastrovaná, ale v případě prodeje na mazlíčka je podmínka kastrace v kupní smlouvě a to  do jednoho roku věku.

Protože kastrace a problematika PP jsou v dnešní době velmi přetřásány a zastánci i odpůrci PP a bez PP vůči sobě bývají až agresivní, věnovali jsme našemu postoji v této problematice samostatnou kapitolu. Najdete ji zde: S PP, nebo bez PP?

Při rezervaci obvykle požadujeme rezervační zálohu. Rezervační poplatek platíte v hotovosti u nás při návštěvě, když se definitivně rozhodnete pro vybrané koťátko. Samozřejmostí je rezervační smlouva a doklad o platbě. Náhled rezervační smlouvy je zde: Rezervační smlouva

V den odběru doplácíte v hotovosti zbylou část do kupní ceny, opět dostáváte doklad o zaplacení a podepisujete s námi kupní smlouvu. Náhled kupní smlouvy je zde: Kupní smlouva


Vrhy:

Vrh B / Litter B

Vrh C / Litter C

Vrh D / Litter D

Vrh E / Litter E

Vrh F / Litter F

Vrh G / Litter G