Pojištění

... protože nám na nich záleží ❤️

13.8.2019

Život s kočičkama je nádherný a plný krásných okamžiků a lásky. V případě odchovu koťátek je vše ještě znásobené :)

Snažíme se zajistit kočičkám bezpečné prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a nebudou nijak strádat. To však znamená i dostatek volnosti, hraček, škrabadel. Bohužel, i při sebevětší pozornosti a péči však může dojít, např. během hraní, k nějakému úrazu. Taktéž může kočička něčím onemocnět. Riziko se dá minimalizovat, ale nikdy ne zcela eliminovat.  

Cena následné veterinární péče se odvíjí nejen od závažnosti úrazu/onemocnění, ale také od  její kvality. Schopný a zkušený veterinář, který má k dispozici moderní vybavení, není nijak levný. Musí uživit nejen sebe, popř. celý kolektiv, ale také se mu musí vrátit investice do stávajícího vybavení plus možná budoucí investice do dalších přístrojů.

Našim kočičkám chceme v případě potřeby dopřát nejlepší možnou péči. Abychom měli jistotu, že nás v tomto směru nic nezaskočí, pojistili jsme naše kočičky u společnosti PetExpert spolupracující s pojišťovnou ČSOB.

PetExpert nabízí několik úrovní pojištění, je tedy na každém, co mu bude vyhovovat. Více informací o této možnosti naleznete na stránkách https://www.petexpert.cz

Zároveň jsme vstoupili do programu pro chovatele. To znamená, že jsou pojištěná i naše koťátka :)

V okamžiku, kdy si od nás převezmete naše koťátko, zadáme s Vaším svolením Vaše údaje do systému (jméno a příjmení, telefon a e-mail), obdržíte informaci o tom, jak si pojištění aktivovat a poběží 10týdenní lhůta, během níž je koťátko pojištěné pro případ úrazu nebo vzniku nemoci a to až do výše limitu 35 000 Kč.

Pro Vás jako nové majitele je to bonus navíc, nic neplatíte. Nemusíte se ani bát žádných jiných zpráv, komerčních nabídek apod., obdržíte jenom informaci o tom, jak si pojištění aktivovat.

Pak už bude jen na Vás, zda budete chtít po uplynutí této pojistné 10týdenní lhůty koťátko nově pojistit, a pokud ano, tak si sami zvolíte úroveň pojištění. Pokud pojištění chtít nebudete, opět nemusíte nic řešit, lhůta uplyne a pojištění zanikne.

Pojištění má samozřejmě nějaká pravidla, výluky apod., ale vše je srozumitelné a dopředu pevně dané. Veškeré informace taktéž naleznete na stránkách PetExpert.


I když všichni doufáme, že koťátko bude v novém domově spokojené, zdravé a veselé, věříme, že bezplatné pojištění prvních týdnů v novém domově pro Vás bude příjemným bonusem :)